LifeStyle

Bądź piękna…w stylowej przestrzeni!

Styczeń 21, 2019

Każda kobieta dbająca o siebie wie doskonale, jak ważne jest tutaj podejście holistyczne. Wszak nie chodzi jedynie o używanie kosmetyków kolorowych czy nawet tych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Mowa także o zdrowym odżywianiu, o zagwarantowaniu sobie odpowiedniej ilości snu, o zredukowaniu (na ile to możliwe) stresu, o relaksie i o przebywaniu w jak najbardziej korzystnych warunkach, w stylowych wnętrzach, tam, gdzie najzwyczajniej w świecie nam się podoba. Dziś na tapecie ten ostatni składnik dbania o siebie. Czym w istocie jest stylowa, modna, harmonijna przestrzeń?  Na pewno nie może być zagracowana ogromem bibelotów, bo w takiej trudno się żyje… Nie powinna być także pusta, smutna, bezosobowa, bo i w takiej nie będziemy czuć  się dobrze. Musi być ozdobiona w najlepszym stylu, czyli modną fototapetą!

Mnóstwo kobiecych wzorów do wyboru!

Okazuje się, że projektanci tego typu dekoracji naściennych zadbali w pełni o to, by typowo kobiecych wzorów do wyboru było bardzo wiele. Zatem każda z nas może znaleźć coś idealnego dla siebie, coś, co w stu procentach spełnia jej oczekiwania i co uważa za piękne. Nie trzeba zapewne dodawać, że wybrany już konkretnie model powinien być dopasowany do stylu i kolorystyki przestrzeni, w której ma się znaleźć. W przeciwnym razie mógłby przynieść dawkę aranżacyjnego kiczu, a chodzi wszak o coś zupełnie innego.

Modele, na które warto postawić w kobiecej sypiali, w przedpokoju czy też w pokoju dziennym, który stać się ma prawdziwą oazą piękna i spokoju jednocześnie, to chociażby te przedstawiające piękne pejzaże. Znacznie milej będzie siedzieć na wygodnej sofie i oglądać ulubiony serial wtedy, kiedy w zasięgu wzroku mamy cudownie ośnieżone górskie szczyty, zielone lasy czy też wybrzeże nadmorskie.

Wiele kobiet rozsmakowało się w motywach glamour (które są dziś niezwykle popularne nie tylko w naszych przestrzeniach mieszkalnych, ale i w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych czy też salonach SPA). I na to odpowiedzieli oczywiście twórcy tych naściennych ozdób, przygotowując mnóstwo wzorów, w których czerń spotyka się z różem, a fiolet ze złotem. Jest lekko barokowo, ale oczywiście do kiczu takim modelom jest bardzo daleko!

Motywy kwiatowe i ich rosnąca popularność

Chyba nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że każda kobieta uwielbia kwiaty. Te w bukietach oraz w wazonach, te porastające piękne ogrody i łąki – ich delikatność i subtelność podobna jest trochę do kobiecej natury. Warto więc właśnie na motywy florystyczne postawić, kiedy chce się stylową fototapetą ozdobić przestrzeń w nowoczesnym stylu. Na szczęście nie brak ich na www.fototapetysklep.pl, dlatego też można mieć modnie ukwieconą ścianę, jeśli tylko ma się na to ochotę.

Z pewnością w udekorowanej z wielką starannością przestrzeni łatwiej będzie poczuć się radosną, odprężoną, pełną energii!

Only registered users can comment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *