LifeStyle

Bądź piękna…w stylowej przestrzeni!

Styczeń 21, 2019

Każda kobieta dbająca o siebie wie doskonale, jak ważne jest tutaj podejście holistyczne. Wszak nie chodzi jedynie o używanie kosmetyków kolorowych czy nawet tych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Mowa także o zdrowym odżywianiu, o zagwarantowaniu sobie odpowiedniej ilości snu, o zredukowaniu (na ile to możliwe) stresu, o relaksie i o przebywaniu w jak najbardziej korzystnych warunkach, w stylowych wnętrzach, tam, gdzie najzwyczajniej w świecie nam się podoba. Dziś na tapecie ten ostatni składnik dbania o siebie. Czym w istocie jest stylowa, modna, harmonijna przestrzeń?  Na pewno nie może być zagracowana ogromem bibelotów, bo w takiej trudno się żyje… Nie powinna być także pusta, smutna, bezosobowa, bo i w takiej nie będziemy czuć  się dobrze. Musi być ozdobiona w najlepszym stylu, czyli modną fototapetą!

Mnóstwo kobiecych wzorów do wyboru!

Okazuje się, że projektanci tego typu dekoracji naściennych zadbali w pełni o to, by typowo kobiecych wzorów do wyboru było bardzo wiele. Zatem każda z nas może znaleźć coś idealnego dla siebie, coś, co w stu procentach spełnia jej oczekiwania i co uważa za piękne. Nie trzeba zapewne dodawać, że wybrany już konkretnie model powinien być dopasowany do stylu i kolorystyki przestrzeni, w której ma się znaleźć. W przeciwnym razie mógłby przynieść dawkę aranżacyjnego kiczu, a chodzi wszak o coś zupełnie innego.

Modele, na które warto postawić w kobiecej sypiali, w przedpokoju czy też w pokoju dziennym, który stać się ma prawdziwą oazą piękna i spokoju jednocześnie, to chociażby te przedstawiające piękne pejzaże. Znacznie milej będzie siedzieć na wygodnej sofie i oglądać ulubiony serial wtedy, kiedy w zasięgu wzroku mamy cudownie ośnieżone górskie szczyty, zielone lasy czy też wybrzeże nadmorskie.

Wiele kobiet rozsmakowało się w motywach glamour (które są dziś niezwykle popularne nie tylko w naszych przestrzeniach mieszkalnych, ale i w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych czy też salonach SPA). I na to odpowiedzieli oczywiście twórcy tych naściennych ozdób, przygotowując mnóstwo wzorów, w których czerń spotyka się z różem, a fiolet ze złotem. Jest lekko barokowo, ale oczywiście do kiczu takim modelom jest bardzo daleko!

Motywy kwiatowe i ich rosnąca popularność

Chyba nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że każda kobieta uwielbia kwiaty. Te w bukietach oraz w wazonach, te porastające piękne ogrody i łąki – ich delikatność i subtelność podobna jest trochę do kobiecej natury. Warto więc właśnie na motywy florystyczne postawić, kiedy chce się stylową fototapetą ozdobić przestrzeń w nowoczesnym stylu. Na szczęście nie brak ich na www.fototapetysklep.pl, dlatego też można mieć modnie ukwieconą ścianę, jeśli tylko ma się na to ochotę.

Z pewnością w udekorowanej z wielką starannością przestrzeni łatwiej będzie poczuć się radosną, odprężoną, pełną energii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *