Paznokcie

Odżywka do paznokci Trind | PAZNOKCIE | RECENZJA

Lipiec 22, 2017

odżywka do paznokci trindCześć! Macie problem z paznokciami? Ten wpis jest dla Was! 🙂 Od ponad roku mam problem z paznokciami – łamią się, rozdwajają i nic im nie pomagało. Jakiś czas temu zaczęłam używać hybryd – wzmocniona płytka przynajmniej się nie łamała przy każdym kontakcie z twardym przedmiotem! I rzeczywiście udało mi się trochę „odhodować” paznokcie. Ale niestety postanowiłam dać im odpoczynek – i… po kilku dniach wszystkie się połamały. Może wskutek sesyjnego stresu… Na przełomie roku próbowałam wielu odżywek i żadna mi nie pomogła… Żadna!!!

odżywka do paznokci trindAle w czerwcowym pudełku ShinyBox znalazłam się tajemnicza odżywka Trind, o której wcześniej w ogóle nie słyszałam. Poczytałam o niej w Internecie i od razu znalazła się na moich paznokciach! 9 ml to koszt ok. 60 zł – nie jest to tani produkt, ale jestem skłonna powiedzieć – WART SWOJEJ CENY! Sprawił, że moje paznokcie z papierka stały się twarde jak skała… i to w ciągu 3 tygodni! A użyłam jej może z 5 razy… Ostatni raz paznokcie w tak dobrym stanie miałam grubo ponad rok temu! Sama byłam w szoku 😀 Jeśli macie ją z ShinyBox’a, to nie czekajcie z testami! Efekty są oszałamiające!

odżywka do paznokci trindMaleństwa rosną i są twarde jak skała. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej, bo traciłam już nadzieję! A paznokcie jak ogryzki (mimo, że nie obgryzane!!!) mi się nie podobają… Ha, i zapewne nikomu! Owszem – nie każdy lubi szpony, ale jak dla mnie – muszą choć minimalnie wystawać poza koniuszek palca. 🙂 Od razu mam większą ochotę na ich malowanie!

Buziak :*

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *