Makijaż

Rozjaśniacz do podkładu – MakeupRevolution The One Foundation – Shade 1 – biały | RECENZJA

Kwiecień 11, 2017

Cześć! Dobranie koloru podkładu w drogerii przy złym świetle, w tłumie – nie jest łatwe. I nieważne jak bardzo będziemy się starać, to często wychodzi z tego jedna wielka klapa. Oczywiście w moim przypadku jest identycznie. NIESTETY. Nie ma nic gorszego niż źle dobrany podkład… Nawet odstające skórki, słabe krycie czy efekt tony tapety nie wygląda tak źle jak zły odcień podkładu. Oczywiście jedyne przed czym możemy się ustrzec nawet w drogerii to niewłaściwy wybór między świnkowym kolorkiem a żółtym. 😛 Jaka jest moja rada na wybór koloru podkładu? Odkąd znalazłam swój idealny odcień (Revlon Colorstay do skóry tłustej – 150 Buff), to za każdym razem, gdy szukam czegoś nowego w drogerii, na rękę nakładam Revlon i staram się dopasować odcień. W ten sposób odkryłam swój kochany podkład z Bell. Ale teraz przejdę już do rozjaśniacza do podkładu – MakeupRevolution The One Foundation – Shade 1. Czy warto zwrócić na niego uwagę?

Podkład ten jest w kolorze białym (przy zamawianiu należy pamiętać, aby wybrać SHADE 1). Jest dosyć wodnisty, ale nie zmienia AŻ TAK ZNACZĄCO konsystencji podkładu. Oczywiście w małym stopniu go rozwadnia, ale krycie w 90% jest takie samo. Co najważniejsze i co widać na zdjęciach – rozjaśnia go! Myślałam, że to będzie błogosławieństwo dla moich problemów z odcieniem! Jestem bardzo blada, a zimą wręcz biała, więc drogeryjne kolorki niestety nie należą do moich ulubionych. I z tak wielką radością używałam go około 2 tygodni! Codziennie. Byłam zakochana! Używałam go także do rozjaśniania korektora (krycie było wciąż idealne w przypadku Catrice). Podkład rozjaśniający nie wpływał ani na wygląd podkładu ani na jego trwałość. ALE…

 

Ale… co piękne szybko się kończy i oczywiście moja jakże wrażliwa i delikatna skóra (SIC!) musiała zareagować masakrą na twarzy… I niestety, z bólem serca musiałam odstawić to cudeńko…

Kupiłam oczywiście online… załapałam się na promocję i dorwałam podkład za 19 zł. W regularnej cenie kosztuje maks. 30 zł, głównie można go spotkać za 25 zł. Jak widać na zdjęciach – podkład rozjaśnia się bardzo ładnie. Oczywiście w zależności od ilości tego białego możemy uzyskiwać różne efekty.

Ile tego podkładu należy nakładać? Już niewielka kropka pozwoli na rozjaśnienie podkładu o 1 ton. Oczywiście trzeba uważać, ponieważ im więcej białego nałożymy, tym luźniejszą konsystencję uzyskamy. Najlepiej jest je mieszać maluszkiem na wierzchniej części dłoni i rozprowadzać palcami na twarzy. Oczywiście mieszamy do uzyskania jednolitej papki. 🙂 Niżej wstawiam zdjęcie z właściwą konsystencją. To wyżej jest bardzo „rozwodnione”, ale chciałam ukazać moc tego produktu.

 

Jeśli macie jakieś pytanie – śmiało piszcie na maila. :* Pozdrawiam.

Only registered users can comment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *